Gymnázium a Střední odborná škola, Mikulov, hostilo účastníky pochodu Berlín – Aleppo

Ve středu 1. února dorazili účastníci pochodu do Mikulova, kde přenocovali v prostorách Gymnázia a Střední odborné školy. Druhý den se s nimi setkali studenti semináře společenských věd.

Beseda byla velmi otevřená, účastníci hovořili o důvodech akce, svých zážitcích a zkušenostech z cesty. „Bylo velmi zajímavé setkat se s lidmi, kteří tímto pochodem chtějí upozornit na situaci v Sýrii,“ shodli se studenti.

Účastníci pochodu pochází z různých zemí Evropy – Německa, Polska, Francie, Belgie aj., proto byla jejich společným jazykem angličtina.

Po srdečném rozloučení se vydali na další cestu k česko-rakouské hranici. Besedu na Gymnáziu a Střední odborné škole Mikulov natáčela i rakouská televize, která doprovázela účastníky pochodu dále na území Rakouska.

Dobroslava Bartálová

 

Bannerová pozice (spodní)

Máte zájem inzerovat na těchto stránkách a zviditelnit tak Vaši službu či produkt? Umístíme zde Vaší reklamu a tak bude na očích všem čtenářům v průběhu celého měsíce a navíc, Vaše reklamní bannery zůstanou umístěny pod každým článkem trvale. Vyberte si měsíc, ve kterém se chcete zviditelnit už nyní!

Cena za umístění inzerce je 3 000 Kč bez DPH / měsíčně. Při dlouhodobější spolupráci je samozřejmostí sleva.