Mikulovští boxeři vyhrávají

Mikulovští boxeři, členové SPARTA BOXING CLUBu Mikulov absolvovali v říjnu několik kol boxerské ligy a mezinárodně obsazených turnajů.

K nejúspěšnějším borcům v ringu patřil Vladimír Skalský, který ve Starém Městě u Uherského Hradiště jednoznačně vyhrál na body s výsledkem 2:1. V druhém zápase převálcoval náš borec Mira Vodák zkušenějšího soupeře a zaslouženě vyhrává 3:0 na body a v posledním zápase nastoupil na svůj první zápas Lubor Pohanka a může hrdě rekapitulovat a být spokojený s nádherně vyrovnaným zápasem. „Takže spokojenost a hrdost pro Mikulov,“ říká trenér Peter Hlavenka.

Na mezinárodním turnaji v Krnově, Bratislavě i v Praze se mikulovští dokázali také prosadit. V Krnově zabodoval Vladimír Skalský 3:0 na body, výborný byl Tomáš Komprs, který vyhrál KO, jednoznačnou výhru potvrdil i Patrik Sup. Naopak Silvestr Jakubec prohrál, zato Peter Ebert v nejprestižnějším zápase v Praze převálcoval soupeře 3:0 na body.

K mladým mikulovským nadějím patří i teprve desetiletá Nikola Supová z Novosedel, která si ve své kategorii vede velmi dobře a podle mnohých zkušených boxerů má obrovskou perspektivu.

Nyní mikulovské boxery čeká čtyřligové kolo v Ostravě s mezinárodní účastí borců z Polska a Maďarska.

Mikulovští boxeři trénují od 6. 11. ve školní tělocvičně na ulici Školní 1. V případě dotazů můžete kontaktovat Petera Hlavenku na tel.: 704 663 110.

js

box

Tomáš Komprs