Vítězství starších žáků GSS ve florbalu 

Dne 11. 12. 2018 se zúčastnili starší žáci tercie a kvarty GSS  Mikulov okrskového kola ve  florbalu. Turnaj proběhl v městské  sportovní hale v Mikulově. V něm naše družstvo vyhrálo nad ZŠ Dolní Dunajovice, ZŠ Drnholec, ZŠ Hraničářů Mikulov, ZŠ Valtická Mikulov a bez ztráty bodu postoupilo do okresního kola. To se konalo 18. 12. 2018 opět v Mikulově pod záštitou Okresní rady  AŠSK Břeclav.

Do tohoto kola postoupily vítězné školy z okrskových kol okresu Břeclav.

Družstvo starších žáků z gymnázia nenašlo přemožitele ani na  tomto turnaji. Náš tým postupně zvítězil nad ZŠ Hustopeče, ZŠ Velké Pavlovice, ZŠ Lanžhot, Gymnáziem Břeclav a  zaslouženě postoupil do krajského kola, které proběhne v lednu 2019 v Pohořelicích.

Žákům děkujeme za předvedené výkony a výbornou reprezentaci školy. Přejeme co nejlepší umístění v krajském kole.

Velké poděkování také patří  hlavním organizátorům okrskových a okresních kol ve florbalu, Rolandu Odehnalovi a Miroslavu Pokornému ze ZŠ Hraničářů Mikulov.

Celkové pořadí okresního kola starších žáků:

  1. GSS Mikulov
  2. ZŠ Velké Pavlovice
  3. ZŠ Lanžhot
  4. Gymnázium Břeclav
  5. ZŠ Hustopeče

Pavel Bartál, GSS Mikulov

5 Floorbal