Okresní přebory ve stolním tenisu 

Ve sportovní tělocvičně školy ZŠ Hraničářů v Mikulově dne 9. 12. 2018 a ve sportovní tělocvičně  ZŠ v Kloboukách u Brna 16. 12. 2018 se uskutečnily okresní přebory mládeže ve stolním tenisu ve spolupráci s regionálním svazem stolního tenisu, příslušných oddílů a měst.

Stejně jako v loňském roce, tak i letos, se odehrály všechny vypsané kategorie během dvou prosincových neděl. O tituly okresních přeborníků bojovali chlapci a děvčata v kategoriích nejmladších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň, starších žáků a žákyň, dorostenek a dorostenců. V každé z kategorií se soutěžilo jak v jednotlivcích, tak ve čtyřhrách. Mladší ročníky měly možnost startovat i ve věkově vyšších kategoriích a vesměs všichni této možnosti využili, což vedlo k velkému počtu odehraných zápasů a počtů hráčů a hráček. Děti oddílu STP Mikulov si vedly velice dobře a přebornicí nejmladších žákyň se stala Stela Mikulincová, přeborníkem starších žáků se stal Daniel Borovička. Za zmínku stojí také krásné 3. místo pro Sandru Kalousovu ve starších žákyních, 3. místo pro Adélu Machovou v nejmladších žákyních, 2. místo Jakuba Kalouse v kategorii mladších žáků a třetí místo v kategorii dorostenců pro Ondřeje Čížka.

Ve čtyřhrách nejmladších žákyň 1. místo pro Mikulov, a to Adélu a Zuzanu Machovou, 2. místo Mikulov/Klobouky pro Stelu Mikulincovou a Karolinu Bobkovou, 2. místo pro Jakuba Kalouse a Mikuláše Novotného v mladších žácích, 3. místo pro Stelu Mikulincovou a Silvii Sýkorovou v mladších žákyních, 2. místo pro Daniela Borovičku a Ondřeje Čížka v dorostu.

Tohle jsou úspěchy našich dětí a my srdečně GRATULUJEME.

Kompletní výsledky zde: www.rsstbreclav.stolnitenis.net.

Za STM Mikulov Roman Mikulinec

6 stolni tenis