Výběrové řízení na pozici strážník Městské policie Mikulov

Výběrové řízení na pozici strážník Městské policie Mikulov

 místo výkonu práce: město Mikulov

tabulková místa: strážník hlídkové služby MP Mikulov

způsob výkonu práce: směnný provoz v nepřetržitém režimu

platové podmínky: 8. platová třída dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce a NV č. 564/2006 Sb., o odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po získání osvědčení dle zákona č. 553/1991Sb. zaručený postup v platové třídě.

Nástup: dle dohody

 

Požadavky na fyzickou osobu:

- státní občanství České republiky,

- věk nad 21 let,

- tělesnou a zdravotní a duševní způsobilost dle vyhlášky MV ČR č. 444/2008 Sb., dle zákona č.553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů,

-  střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou,

- bezúhonnost dle ust. § 4a zákona o obecní policii – opis z rejstříku trestů, bez záznamu o úmyslném trestném činu (ne starší 3 měsíců),

- spolehlivost dle ust. § 4b zákona o obecní policii – opis z rejstříku přestupků, nesmí být v posledních třech letech opakovaně pravomocně uznán vinným za opakované vyjmenované přestupky a jednání mající znaky takového přestupku.

 

Další požadavky:

- řidičský průkaz skupiny B

- znalost práce na PC (World, Excel)

- znalost obslužného ovládání IT technologií

Výhodu má:

  • držitel zbrojního průkazu skupiny E, D
  • již sloužící strážník
  • časově přizpůsobivý
  • psovod se psem
  • znalý jazyků

 

Písemnou přihlášku, v níž uvedete své kontaktní údaje, vč. telefonu, společně s profesním životopisem, ověřenou kopií vysvědčení o maturitní zkoušce, opisem z rejstříku trestů a opisem z rejstříku přestupků, ne starším než 3 měsíce, zašlete e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., faxem: č. 519 444 585 nebo poštou na adresu: Město Mikulov, Náměstí 1, 692 01 Mikulov, a to nejpozději do 15. 09. 2017.

Další případné informace na tel.: 724 364 425 – Jiří Hamerník, velitel MP Mikulov.

S vybranými uchazeči bude proveden osobní pohovor a grafologické rozbory rukopisu za účelem diagnostiky osobnosti v termínu od 18.–27. 9. 2017. Město Mikulov si vyhrazuje neúspěšné uchazeče neinformovat o důvodech nepřijetí.

Rostislav Koštial, starosta města

DSCN7964