Recitační soutěže 

V poslední době se naši žáci účastnili recitačních soutěží. Ze školního kola postoupili výherci do okresního kola na tzv. Dětskou scénu v Břeclavi.

Školu reprezentovali žáci nižšího gymnázia: Amálie Kmetová, Václav Krška a Karin Konešová. V početně silně zastoupené 3. a 4. kategorii se nakonec na stupně vítězů, 3. místo, probojoval Václav Krška, žák sekundy.

Dále proběhlo v Mikulově oblastní kolo recitační soutěže pořádané ZŠ Valtická. Soutěž proběhla v přátelské a veselé atmosféře, vše bylo velmi dobře zorganizováno. Naši žáci předvedli bezchybná a pěkně připravená vystoupení. Výraznější úspěch zaznamenala Karin Konešová, 3.0, která obsadila ve své kategorii 3. místo. A Karin také zvítězila v anketě diváků!

Gratulujeme jí i všem ostatním, kteří reprezentovali naši školu – Amálii Kmetové, Hedvice Krškové a Václavu Krškovi. Těšíme se na další klání.

GSS Mikulov

skoly recitace