60 LET, ANEB NAROZENINY ŠKOLKY…

Slavnost s rozloučením všech předškoláků byla se vším tak jako pokaždé, jen tentokrát výjimečně i s oslavou narozenin naší školky. Bylo tu vše, co patří k opravdovým kulatinám patří –dort, občerstvení i zábava v podobě vystoupení všech dětí, které se na pódiu (hřišti) předvedly jako opravdoví herci. Nejprve Červenou Karkulku a babičku z pohádky opravdu vlk snědl a myslivec hnedle vysvobodil, notičky si na notové osnově našly písničku, a to o tříhlavém drakovi, a ty vystřídali indiáni, kteří při pravém letním počasí přivolali trošku stínku a pofukování přesně tak, aby se všichni přítomní mohli dál dívat a ochladit se při mořském tématu Žluťásků. Vystoupení této páté poslední třídy vzalo spád směrem k písmenkám a škole, kam nám brzy předškoláci s aktovkami odejdou. Rozloučení s nejstaršími kamarády bylo tentokrát i s již zmíněným obrovským (aspoň sedmikilovým) dortem, a jak to bývá na pořádných oslavách dokonce i s tančením na stole…

Bylo to fajn odpoledne s krásným počasím, zábavou i něčím na zub, a za to můžeme vděčit celému kolektivu naší školky a hlavně víc než stovce dětí, které společně pro všechny přítomné diváky odpoledne připravily…

kolektiv „Zeleného ráje“

škola narozeniny