MIKULÁŠSKÁ PŘIŠLA ZA DĚTMI NA ZÁMEK…

Ve středu odpoledne den před nadělováním Mikuláše se všichni z Habánské sešli v sále mikulovského zámku všechny děti jako účinkující s obrovskou převahou diváků v podobě maminek, tatínků, dědečků, babiček, tetiček, strýčků a přatel naší školky.

Holky a kluci předvedli publiku spoustu básniček, tanečků, písniček a her přímo na jevišti s opravdovými mikrofony. Žluťásci se předvedli jako skřítci s bambulatými čepičkami a lucerničkami, Duháčci si zatančili jako mrazíci a Modrásci si opravdově začertili ve strašidláckých kostýmech. Všichni ze Zelené třídy sehnali někde partu sněhuláků, kteří si klidně jezdili po klouzačce a Červeňásci si v poklidu nazdobili cukrovím stromeček, u kterého jsme si pak společně zazpívali vánoční písničku. Náhodou šla kolem celá mikulášská družina, a tak mrkla na všechny kluky a holky z naší školky! Vystoupení se jim moc líbilo, a tak si všichni malí odnášeli pytlíček s dobrůtkami…

No a že tu máme dětí jako smetí a šikovných jako hrom? Však byla k mání balíčků celá hromada!!!

Kolektiv „Zeleného ráje“

skolka mikulaska