Adaptační pobyt – Vranov nad Dyjí

Ve středu 9. 9. se naše třída 6. A vydala na adaptační pobyt do Vranova nad Dyjí. Tam jsme vystřídali spolužáky z 6. B, kteří se aktivit účastnili od pondělí. Doprovodili nás naši třídní učitelé a paní asistentky.

Byli jsme ubytováni v turistické ubytovně, ke které patří i pěkné hřiště, kde probíhala většina programu. Paní psycholožka pro nás připravila spoustu her, jako např. Ponožkovanou, Ponorky, Bludiště, Mravence, přecházeli jsme přes bažinu atd. Při aktivitách jsme se pobavili, stmelili kolektiv, poznali své třídní učitele a oni naopak zase nás.

Celou dobu nám přálo počasí, a tak jsme se plni dojmů vrátili v pořádku zpět do Mikulova.

Moc děkujeme za pěkný pobyt paní psycholožce, panu učiteli Žabíčkovi, paní asistentce Vajayové, paní učitelce Večeřové a paní asistentce Trčálkové.

žáci 6. A, 6. B ZŠ Mikulov, Valtická 3