JARO OPEN v TK Mikulov

V sobotu 25. 5. se uskutečnil 22. ročník tenisového turnaje ve čtyřhrách. Přihlásilo se dvanáct týmů, které byly rozděleny podle výsledků v minulých letech a také podle vztahu k presidentovi klubu Pavlu Vočkovi, do dvou skupin.

A. skupinu vyhrála dvojice z Hustopečí J. Matuška a M. Mikulášek před místními - M. Florián Z. Procháska a M. Lípa T. Šída.

B. skupině se sešli hráči a hráčky s ambicemi vyhrát nebo skončit max. na 1. místě. (foto)

Tuto atmosféru nepochopili přespolní účastníci, vítězové V. Nakládal a R. Švéda (bývalí fotbalisté Pivína, kteří před 40 lety sehráli s Mikulovem „vstřícné„ zápasy).

Na druhém stupínku skončily L. Danielová a M. Vočková, třetí byl jediný smíšený debl H. Srncová a P. Vočka.

9 tenis02

Zatímco se na stupních vítězů fotilo, neoceněné týmy si vesele rozdělovaly nej… kousky ugrilovaných kuřátek z kuchyně M. Marcinčáka.

Další turnaj pořádaný TK Mikulov je otevřený SINGLE CUP, který se koná tuto sobotu 15. 6. od 9 hodin. Přijďte si zahrát!