Novinky z TK Mikulov 

  • V sobotu 15. 6. se v areálu Na Doležalce uskutečnil již třetí ročník tenisového turnaje dvouher pro rekreační hráče Single Cup 2019. Vítězem turnaje se stal Miloš Langmann, stříbrnou pozici obsadil Zdeněk Procháska a bronzové umístění vybojoval Jaroslav Petr. Všem moc gratulujeme!
  • Úspěšně máme za sebou také 22. ročník tenisového turnaje e čtyřhrách Jaro open, o kterém jsme psali v minulém vydání Zpravodaje.
  • V turnaji minitenistů v Dolních Dunajovicích vybojovali naši nejmladší tenisté Davídek Hrnčiřík 3. místo a Filípek Rožek 6. místo. Děkujeme všem dětem za skvělou reprezentaci klubu.
  • Moc gratulujeme Filípkovi Rožkovi ke krásnému 1. místu na turnaji minitenistů 16. 6. pořádaném DS Tenis Mikulov.
  • Ve středu 26. června od 15 do 18 hodin pořádáme ve spolupráci s AktivityMikulov.cz sportovní odpoledne určené pro děti a dospělé.
  • Každý týden ve čtvrtek trénují nejmenší tenisté ve věku 4-6 let v tenisové školičce. Hlavním cílem školičky je všestranný rozvoj pohybových dovedností a osvojení si základů tenisové techniky. Příprava je zaměřena na základní pohybovou průpravu a získání technických dovedností pro další závodní či rekreační hru.
  • V sobotu 29. června se uskuteční turnaj minitenistů, kteří si změří síly s hráči jiných klubů. Na naše babytenisty čeká společná čtyřhra - rodič a dítě. Na neděli 30. června TK Mikulov připravuje turnaj mladších a starších žáků a žákyň. Neváhejte a přijďte povzbudit naše mladé tenisty!
  • I o prázdninách bude na tenisových kurtech rušno. V termínu 16.-18. srpna se uskuteční víkend s tenisem určený dospělým hráčům. Poslední prázdninový týden připravujeme jako každoročně kemp pro děti, kterého se každoročně účastní okolo 30 dětí. Tenisový kemp bude veden kolektivem kvalifikovaných trenérů a bude zaměřen jak na herní techniku, tak i na fyzickou kondici a koordinaci dětí. Na závěr kempu proběhne turnaj o poháry a ceny, kde si všichni účastníci vyzkouší nabyté dovednosti.
  • Nestaršímu tenistovi TK Mikulov je 75 roků a nejmladšímu 3 roky. Máte-li rádi tenis, chcete-li se právě tento sport naučit nebo toužíte-li po určité formě sportovního vyžití, neváhejte a přijďte nás navštívit. Tenis je krásný sport, vhodný pro všechny věkové kategorie a v žádném věku není pozdě se ho naučit.

Aktuální dění sledujte na našich webových stránkách www.tenismikulov.cz nebo na facebooku  https://www.facebook.com/TKMikulov/.

Za TK Mikulov Lenka Danielová

tenis logo