Zakončení letní sezony DS Tenis Mikulov

V neděli 13. října se za krásného slunečného počasí uskutečnilo zakončení letní tenisové sezony spojené s turnajem pro nejmenší děti z tenisové školičky DS Tenis Mikulov.

Turnaje se zúčastnilo osmnáct dětí, které byly rozděleny do tří kategorií dle věku a úrovně. Mezi nejmenšími, kteří s tenisem začínají a soutěžili v tenisových disciplínách, bylo pořadí: 1. místo Tadeáš Konečný, 2. místo Soňa Bravencová, 3. místo Eliáš Pelant. V kategorii minitenisu byly k vidění krásné výměny a na stupních vítězů skončili: 1. místo František Vítek, 2. místo Filip Rožek, 3. místo Jáchym Ilias. Nejstarší děti odehrály svůj turnaj na středním kurtu a poháry si odnesli: 1. místo Jindřich Vítek, 2. místo Filip Šída a 3. místo Natálka Rožková. I dalším dětem, které získaly medaile, patří velký respekt za bojovné výkony. Viditelná radost ze hry a kamarádství mezi dětmi je v tomto věku tou největší motivací do dalších tréninků.

Velké díky patří rodičům, kteří děti podporují v tomto krásném sportu. Michalu Kovářovi z penzionu Mušlov za občerstvení pro děti i rodiče, Vinařství Ilias, panu Rožkovi za přípravu kávy a Kamilu Čížkovi za trenérskou asistenci a sladkosti pro děti. Celá akce se uskutečnila za podpory města Mikulov, kterému velmi děkuji za celosezónní podporu tenisové mládeže.