Mikulovští tenisté vyráží do boje

Téměř třicet závodních hráčů Tenisového klubu Mikulov bude reprezentovat naše město v krajských soutěžích.

Po zkrácené zimní přípravě, kvůli vládnímu opatření proti pandemii, nyní už děti naplno trénují na antukových kurtech TK Mikulov. Budou soutěžit v mládežnických kategoriích jako minitenis (děti ročníku 2013 a mladší), který se hraje na polovině kurtu s menší sítí a měkčími balóny.

Potom babytenis, což jsou děti 2011 a 2012, hraje se s měkčími balóny a na klasickém rozměru kurtu. Další je zastoupena kategorie mladších žáků (2008–2010), kde se hraje tenis, jak ho známe. Zde je naše nejsilnější základna, a proto se povedlo poskládat týmy dva.

Zároveň máme družstvo starších žáků (2006–2007). Protože se náš klub neustále rozrůstá, máme vizi sestavit příští rok také družstvo dorostenců. Přestože jsme poskládaly pět kategorií družstev, tak jsme se letos vrhli ještě na pořádání turnajů jednotlivců. To nejen klubových, ale také celorepublikových turnajů jednotlivců, a to poprvé v historii Mikulova.

Bude se hrát v již zmiňovaných kategoriích: minitenistů (4. 7.), babytenistů (5. 7.) a mladších žáků (18.–20. 7.).

Přijďte podpořit v tyto termíny naše tenisty do areálu Na Doležalce. Případnou změnu termínu pořádaných turnajů, v této nejisté době, ohlásíme včas. A to na našem Facebooku, případně klubovém webu.

Máte-li tenis rádi, dejte děti na tenis – tel. číslo 725 432 952, p. trenér Zicha.

TK Mikulov

tenis01

tenis02

tenis03

tenis04

tenis05

tenis06