Zimní tenisová sezona skončila 

O jarním víkendu 6.-7. dubna uzavřeli tenisté z Mikulova zimní sezonu. Minitenisté odehráli 3. kolo tour na antukových kurtech v Nové Vsi a po bojovných výkonech si tým DSTenis Mikulov ve složení Míša Jílek, Martin Pitra, Lucka Machalová, František Vítek, Markétka Kovářová a Jáchym Ilias odnesl pohár za celkové 3. místo! Moc děkuji dětem za výkony, rodičům a Mirkovi Brychtovi za pomoc při celé tour! Naše nejmenší, stejně jako starší děti, teď čekají dva měsíce intenzivnějšího tréninku, aby byly na konci května připraveny na krajské soutěže družstev.

Výborný výsledek se v silné konkurenci čtrnácti dívek do devíti let povedl ve Vídni sedmileté Nině Schmidové, která si po třech hladkých výhrách a jediné těsné prohře odnesla pohár za 1. místo v B pavouku.

Terka Štěpánková obsadila o víkendu 16. - 17. března v Brně-Líšni pěkné 3. místo ve dvouhře a 2. místo ve čtyřhře mladších žákyň, 3. místo ve dvouhře také zopakovala o čtrnáct dní později v Kyjově. Všem dětem gratuluji a přeji povedenou letní sezonu.

David Schmid Tenis

11 tenis